مشاورین املاک آسایش


املاک آسایش نامی آشنا و از برترین ها در حوزه معاملات املاک در شهر جدید هشتگرد و ساوجبلاغ است. با عنایت پروردگار متعال تمامی تلاش گروه ما بر عرضه خدمات ملکی بطریقی است که مشتریان فهیم و عزیز ما بتوانند با کمترین زحمت به بهترین نتیجه برسند، در راستای این امر وب سایت املاک آسایش سعی دارد تمام نیازهای شما مشتری گرامی اعم از خرید، فروش و اجاره املاک و مستغلات خود در شهر جدید هشتگرد و ساوجبلاغ را تأمین نماید.

..آسایش شما آرزوی قلبی ماست..

دریافت کدرهگیری برای معاملات توافقی


«معاملات توافقی» در بازار مسکن معاملاتی است که خریدار و فروشنده بدون استفاده از مشاور املاک از طریق دوست، فامیل، آشنا و شیوه‌های دیگر، با یکدیگر به توافق می‌رسند.در این نوع معاملات، طرفین مجبور هستند برای ثبت معامله به بنگاه معاملات ملکی مراجعه کنند. با مراجعه به ما معاملات خود را بصورت رسمی و قانونی ثبت و فقط هزینه حق الثبت معامله را پرداخت نمایید.

شهر جدید هشتگرد املاک آسایش درباره ما
محمد محمدزاده

پیوستن به تیم ما


اکنون فرصتی است که شما هم به تیم ما بپیوندید. کار تیمی و تخصصی در محیطی دوستانه و علمی از مزایای کار در املاک آسایش است. ما به دنبال افراد متخصص با رویاهای بزرگ هستیم. شما نیز اگر ایده‌های نو در سر دارید و رشد و ترقی در کار و زندگی برایتان مهم است به ما بپیوندید..